فروش صندلی بالابر در بیرجند و خراسان جنوبی

صندلی بالابر ایران مارگون در شهرهای بیرجند ، طبس، بشرویه، فردوس، سرایان، قائنات، زیرکوه، درمیان ، سربیشه ، خوسف و نهبندان فعال می باشد.

ایران مارگون علاوه بر صندلی بالابر در زمینه آسانسور، بالابر ، فروشگاه قطعات آسانسور و بالابر، ساخت انواع جک های هیدرولیک  فعالیت دارد.

بیرجند بزرگترین شهر خراسان جنوبی بوده که مرکز این استان نامیده شده است و در شرق ایران قرار دارد. بیرجند با مساحت سی و شش کیلومترمربع در بین شهر های ایران رتبه 49 را دارد . بیرجند از شمال به شهرستان قاینات، از شمال شرق به شهرستان زیرکوه، از شرق به شهرستان‌های درمیان و سربیشه، از جنوب به شهرستان خوسف و از غرب به شهرستان سرایان محدود است. این شهر همچنین دومین شهری در ایران است که در سال ۱۳۰۲ و پیش از تهران، از لوله‌کشی آب شهری برخوردار گردید بیرجند ۱۴۷۰ متر بالاتر از سطح دریا می باشد و تا شهر تهران 11351 کیلومتر فاصله دارد. این شهر از شمال با استان خراسان رضوی همسایه است و  یکی از شهر های مهم ایران می باشد.

هم اکنون اعلام می نماییم از ابتدا سال 1398 گروه ایران مارگون فعالیت خود را در بیرجند آغاز نموده است و تمام خدمات خود از قبیل جرثقیل ، بلدوزر ، لیفتراک ، بیل مکانیکی ، تریلی کفی ، کامیون حمل اثاثه را به مردم عزیز استان خراسان جنوبی ارائه می کند.

فروش صندلی بالابر در بیرجند

Sell Lifting chair - صندلی بالابر در بیرجند

شما می توانید با یکی از دو روش زیر با ما تماس بر قرار نمایید

2) شما می توانید به طور مستقیم با اپراتور ما تماس گرفته و در خواست خود را اعلام نمایید

Request a lift chair - صندلی بالابر در بیرجند

1) با تکمیل فرم در خواست صندلی بالابر ،ما لحظاتی بعد با شما تماس می گیریم

سایر خدمات ایران مارگون

دانش نامه صندلی بالابر ایران مارگون