فروش آسانسور در مشهد و خراسان رضوی

آسانسور ایران مارگون در شهرهای مشهد، سرخس ، کلات ، درگز ، قوچان ، چناران ، سبزوار ، نشابور ،تربت جام ، تربت حیدریه ، فریمان ، کاشمر ، خلیل آباد ، برداسکن ، تایباد ، رشتخوار ، گناباد ، خواف فعال می باشد.

ایران مارگون علاوه بر آسانسور در زمینه بالابر، صندلی بالابر ، فروشگاه قطعات آسانسور و بالابر، ساخت انواع جک های هیدرولیک  فعالیت دارد.

مشهد بزرگترین شهر خراسان رضوی می باشد که مرکز این استان قرار دارد و در شمال شرق ایران واقع شده است . و یکی از مهم ترین شهر های ایران به شمار می آید. مشهد با مساحت سیصد و پنجاه و یک کیلومترمربع در بین شهر های ایران رتبه 2 را دارد . شهر مشهد در اطراف رودخانه کشف‌رود و در دشت مشهد بین کوه‌های هزارمسجد و بینالود ایجاد شده‌است. بیشترین ارتفاع شهر مشهد ۱۱۵۰ متر و کمترین ارتفاع آن ۹۵۰ متر از سطح دریا را دارد. مشهد تا شهر تهران 888 کیلومتر فاصله دارد.و از سمت شرق در همسایگی کشور افغانستان قرار دارد

هم اکنون اعلام می نماییم از ابتدا سال 1398 گروه ایران مارگون فعالیت خود را در بیرجند آغاز نموده است و تمام خدمات خود از قبیل جرثقیل ، بلدوزر ، لیفتراک ، بیل مکانیکی ، تریلی کفی ، کامیون حمل اثاثه را به مردم عزیز استان خراسان جنوبی ارائه می کند.

فروش آسانسور در مشهد

Selling lifts 2 - آسانسور در مشهد

شما می توانید با یکی از دو روش زیر با ما تماس بر قرار نمایید

2) شما می توانید به طور مستقیم با اپراتور ما تماس گرفته و در خواست خود را اعلام نمایید

Request a lift visit - آسانسور در مشهد

1) با تکمیل فرم در خواست آسانسور ،ما لحظاتی بعد با شما تماس می گیریم.

سایر خدمات ایران مارگون

دانش نامه آسانسور ایران مارگون